SPRZEDAŻ CZĘŚCI ZAMIENNYCH

Nasz sklep oferuje elementy  do najróżniejszych urządzeń – od kuchenek, poprzez ekspresy do kawy, aż po pralki i odkurzacze. Znaczną część naszej oferty stanowią części zamienne do AGD i akcesoria do sprzętów kuchennych, takich jak ekspresy do kawy, maszynki do mielenia, lodówki, roboty kuchenne. Znajdziesz tu również akcesoria do zmywarek. Dysponujemy także komponentami i dodatkami do odkurzaczy oraz pralek, m.in. takimi jak złączki, rury, ssawki, kółka, płytki sterujące, a nawet silniki. Klienci mogą również znaleźć elementy zamienne i akcesoria AGD przeznaczone do maszyn do szycia, np. takie jak regulator obrotów, igielnica kompletna, koła zębate czy silnik maszyny.  Posiadamy także akcesoria, które mogą uzupełnić posiadane urządzenia i znacznie ułatwić ich codzienne użytkowanie. Takie elementy jak worki do odkurzaczy, pojemniki na sztućce do zmywarek, mieszaki i trzepaki do robotów kuchennych, filtry węglowe do okapów czy kształtowniki ciastek do maszynek do mielenia mogą się przydać w każdym gospodarstwie domowym.

Jeżeli aktualnie na stanie w danym momencie nie posiadamy czegoś do twojego sprzętu jesteśmy gotowi zamówić dla Państwa określoną część.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą części zamiennych lub chcesz się dowiedzieć czy posiadamy szukaną przez Ciebie część zapraszamy do kontaktu z nami telefonicznie 55/232-19-61 lub e-mailowo: biuro@jurex.eu